Studio Justart Gdańsk

Które biuro nieruchomości wybrać? Gdzie znaleźć stolarza? Jaką firmę przeprowadzkową zatrudnić?
Awatar użytkownika
Lucjan_65
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2020, 14:52

Studio Justart Gdańsk

Post autor: Lucjan_65 »

Korzystaliście może z usług studia fotograficznego justart-studio.com w Gdańsku? Dajcie znać, czy warto zapisać się do nich na sesję biznesową. Zależy mi na kilku dobrych zdjęciach na moją firmową stronę WWW.
Awatar użytkownika
Feliksa81
Posty: 1
Rejestracja: 24 lis 2020, 16:43

Re: Studio Justart Gdańsk

Post autor: Feliksa81 »

Ja już dość długo współpracuję z ekipą z Justart i bardzo sobie ich chwalę. Nie tylko fotografia, ale i projektowanie graficzne jest ich mocną stroną. Projektują dla mnie przeróżne broszury reklamowe i inne podobne grafiki. Są naprawdę świetni w swoim fachu.
koleś

Re: Studio Justart Gdańsk

Post autor: koleś »

Cześć, widzę, że wiele kwestii odnośnie fotografii spędza Wam sen z powiek. Dla mnie to nic takiego, ale jednak elementy wesela mamy do poszukania. I na razie fotografia ślubna Śląsk nam jedna wpadła w oko, od pana Marcina Orzołka. Mam nadzieję, że uda nam się go namówić na przyjazd, że będzie miał wolny termin.
Miśka

Re: Studio tańca Gdańsk

Post autor: Miśka »

Widzę ,że w Gdańsku dużo się dzieje ? Ja z kolei mogę zarekomendować najlepsze studio tańca w mieście - studio Siemanko - https://www.siemankostudio.pl/grafik-zaj%C4%99%C4%87 . Tam pracują ludzie z pasją i wcale mnie nie dziwi ,że mamy do wyboru tyle rodzajów tańców w różnych grupach wiekowych i zaawansowania. Jeśli macie ochotę spróbować polecam.
ODPOWIEDZ