Usługi weselne

Które biuro nieruchomości wybrać? Gdzie znaleźć stolarza? Jaką firmę przeprowadzkową zatrudnić?
głos

Usługi weselne

Post autor: głos »

Hejka, jakie usługi weselne z małopolskiego możecie polecić? No, na pewno będzie mi potrzebna jakaś dobra Fotografia Ślubna Kraków , więc to możecie napisać. I jaką muzykę polecacie, bo to też będzie dla mnie ważne. No i jak tam inne, to ja się chętnie przekonam. Powodzenia mi życzcie i dajcie znać , co sami wiecie.

Gośka

Re: Usługi weselne

Post autor: Gośka »

Cześć, zdecydowanie mogę polecić Dawid Mitoraj fotograf ślubny Kraków, terminowy, punkutalny, kulturalny i zdjęcia które tworzy są przepiękne. Był u znajomej na ślubie i tam fotografował, teraz zdecydowaliśmy z narzeczonym że i u nas będzie fotografować ślub.
Co do muzyki to polecam mieszać disco polo z zagranicznymi hitami.

móla

Re: Usługi weselne

Post autor: móla »

Skoro mowa o weselu i usługach, to nie można zapominać, że nie tylko jedzenie, sala czy fotograf są ważne, ale także i na przykład muzyka. Czy macie na to gotowe patenty? My mieliśmy mieć na weselu kogoś ze znajomych, ale on za dużo pije i to mogłoby się skończyć katastrofą. Mamy też na oku takiego http://djwaldi.pl/ dj, może go znacie?

Grębjan

Re: Usługi weselne

Post autor: Grębjan »

Z Warszawy do Krakowa nie jest daleko. Chciałabym Ci polecić fotografa, który wykonywał zdjęcia na moim ślubie. Mowa o Vasco Images - Fotografia ślubna Warszawa. Michał robi kawał dobrej roboty, jego zdjęcia są piękne, a współpraca wzorowa. Decyzja o wynajęciu Michała jest jedną z najlepszych w moim życiu. Pisałam już, że to przemiły gość?

CieślikF

Re: Usługi weselne

Post autor: CieślikF »

Wiele się mówi na temat usług weselnych i ślubnych jednak na próżno szukać informacji na temat tego ile dać na wesele do koperty.Jak rozmawiam ze znajomymi każdy mówił co innego ,każdy wymieniał inną kwotę, trochę powiem szczerze mnie to irytowało. Znalazłam i owszem informację na ten temat na jednym z blogów o tematyce ślubnej , ale jednoznacznej odpowiedzi nie uzyskałam... a co wy sądzicie na ten temat.

ODPOWIEDZ